Kontaktujte nás

ČMŽO - elektronika s.r.o.
Kojetínská 3036/56
Přerov 750 02

IČ 293 88 902
DIČ CZ29388902

Zapsáno oddíl C 45575,
veden u Krajského soudu v Ostravě

+420 588 110 459


Volná pracovní místa

Elektronik, elektromechanik, autoelektrikář

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti - Diagnostika a odstraňování závad elektronických celků a systémů - Zajištění servisu stávajících a nových výrobků společnosti - Podílení se na výrobě vlastních výrobků - Tvorba testovacích postupů a návodů na diagnostiku poruch - Zodpovědnost za řádně a včasně vyplněné servisní protokoly Požadavky na zaměstnance - Požadované vzdělání SŠ s maturitou popř VŠ elektrotechnického směru - Praxe na podobné pozici výhodou - AJ komunikativně – výhodou - Vyhl. 50/1978 minimálně §4 - Kladný vztah k elektronice - Pečlivost - Flexibilita - Ochota učit se novým věcem Nabízíme - Zajímavá práce v perspektivní společnosti - Příspěvek na stravování - Příjemné pracovní prostředí a kolektiv - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu Nabízíme práci v mladém kolektivu při opravách, servisu a modernizacích železniční techniky, zejména lokomotiv a osobních vozů.

Místo výkonu práce: Přerov

Nástup možný od: 10.8.2017

Kontakt: tel.: +420 723 170 370 nebo e-mail info@cmzo-e.cz


O naší společnosti

Společnost ČMŽO - elektronika s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející, společnost zaměřená na projekci, vývoj a výrobu řídicích a podpůrných systémů železničních vozidel s vlastními montážními kapacitami. Vlastní vývoj a výroba je směřována především do oblasti rekonstrukcí elektrické výzbroje vozidel a systémů diagnostiky provozu a závad.
Kromě nabídky vlastních výrobků a služeb společnost spolupracuje na zakázkovém vývoji a dodávkách komponent od předních českých i zahraničních výrobců pro železniční techniku. Dodávky a instalaci těchto komponent poskytuje předním dodavatelům oprav kolejových vozidel v České a Slovenské republice.
Na základě rámcové smlouvy č. 700-16 se společností HMH s.r.o. zajišťuje společnost ČMŽO - elektronika s.r.o. distribuci, služby a servis systému MIREL na území České republiky, a po dohodě i v zahraničí.
Mezi nové segmenty zajišťovaných činností patří dodávky rekonstrukcí interiérů osobních železničních vozů. Tyto rekonstrukce jsou dodávány jako komplexní činnosti a služby od návrhu interiérů a vnitřního vybavení prostřednictvím českých i zahraničních designových studií, až po vlastní realizaci.
Cyklus projekce, vývoje, výroby, montáží a následného schválení změn vydáním příslušných průkazů způsobilosti UTZ a změn schváleného stavu ZSS na vozidlech provádí společnost ČMŽO - elektronika s.r.o. na základě pověření ministerstva dopravy č. j. 18/2012-130-SPR/4 ze dne 20. 3. 2012 pro určená technická zařízení elektrická, drah železničních, mimo dráhy speciální – a) elektrická zařízení drážních vozidel a b)mobilní část vlakového zabezpečovacího zařízení, jehož elektrické obvody plní funkci přímého zajišťováníbezpečnosti drážní dopravy.
Pro montáže nových vlakových zabezpečovačů je společnost oprávněna dodávat i tzv. „Zprávy o hodnocení bezpečnosti“ dle ČSN EN 50 129. Verifikace celých vozidel i změn schváleného stavu na vozidlech jsou vykonávané jak pro vlastní rekonstrukce prováděné společností ČMŽO - elektronika s.r.o., tak i na žádost českých a zahraničních opravců a dopravců. Mimo Českou republiku je zajišťována i verifikace a registrace vozidel na území Slovenské republiky, včetně všech potřebných zkoušek a vyjádření dotčených orgánů.
Všechny procesy společnosti jsou řízeny v souladu se zavedeným systémem kvality dle ISO 9001.

Všechny procesy společnosti jsou řízeny v souladu se zavedeným systémem kvality dle ISO 9001.