Nabízené služby

Strojní výroba

Další službou, kterou zákazníkům nabízíme, je strojní výroba a kooperační činnosti. Výrobní hala disponuje třemi svařovacími pracovišti. Disponujeme plazmovým řezacím strojem PIERCE. Nabízíme pálení výpalků kusových, malé série i série velkého rozsahu. Pálení plazmou je vhodné na ocelové desky o rozměru 1500x3000 mm o maximální tloušťce 80 mm a další materiály dle specifických kritérií. Řezání plazmou má mnoho výhod, nejzajímavější z nich jsou rychlost dodání výrobků a rozměrová i tvarová přesnost.

Vypálené polotovary lze svařovat dle požadavků metodami MIG/MAG a TIG. Plechy je dále možno stříhat, děrovat a ohýbat. Jsme také schopni řezat profily, kulatiny a hranoly. V případě potřeby umíme navrhnout 3D modely včetně výkresů a vytvořit DXF soubory na našem konstrukčním oddělení podle požadavků zákazníka.

Dále se věnujeme ohýbání na ohraňovacím lisu (lis o délce 3500 mm), úkosování na úkosovacím stroji, svařování uhlíkové, korozivzdorné oceli a hliníku, a máme zkušenosti se svařenci s váhou přesahující jednu tunu. K těmto úkonům máme i potřebné certifikace.

ČMŽO - elektronika s.r.o.

IČ: 29388902 / DIČ: CZ29388902

Sídlo: Kojetínská 3036/56, Přerov 750 02 (mapa)

Provozovna: Nádražní 551, Hranice 753 01 (mapa)

Kancelář Praha: Plynární 1617/10, Praha-7 Holešovice (mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: