CDS boX+

Univerzální řídicí a diagnostický systém

CDS boX+ je nejmenším modulárním systémem z nabídky samostatných univerzálních řídicích a diagnostických systémù a distribuovaných periferií společnosti ČMŽO-elektronika s.r.o.

Systém je navržen pro pokrytí široké škály jednodušších aplikací, zejména je ale určen ke sběru a přenosu telemetrických dat z drážních vozidel prostřednictvím veřejné telekomunikační sítì GSM. Mezi další aplikace lze řadit například kontrolu utažení ručních, ale i přímočinných pneumatických brzd, řízení stěračů, vícehladinové tlakové, napěťové nebo proudové spínače, mazání okolků, rychlostní spínače, teplotní spínače a omezovače, atd.

Uvedené aplikace lze do modulu CDS boX+ implementovat samostatně, nebo je lze dle požadavku sdružovat s ohledem na počet vývodů vstupních signálů a spínačů. Kromě digitálních vstupů a spínačů, čítačových vstupů a analogových vstupù disponuje modul CDS boX+ i vlastními hodinami reálného času a vnitřní pamětí záznamù. To umožňuje realizovat takové aplikace, jako například čítače provozních hodin nebo sledování a zaznamenávání poruchových stavů. Moduly CDS boX+ lze vzájemně nebo se systémem nadřazeného řízení propojovat linkou CAN.

Napájecí zdroj, komunikační linky, digitální a analogové vstupy a spínače, jsou galvanicky odděleny od řídicí jednotky. Jejím jádrem je 32bitový jednočipový mikropočítač.

Pro změnu nastavení a vyčítání provozních záznamů aplikace je každý modul vybaven rozhraním USB. K němu je možné standardním kabelem USB připojit přenosný počítač vybavený příslušným obslužným softwarem dané aplikace.

Zpět na výpis

ČMŽO - elektronika s.r.o.

IČ: 29388902 / DIČ: CZ29388902

Sídlo: Kojetínská 3036/56, Přerov 750 02 (mapa)

Provozovna: Nádražní 551, Hranice 753 01 (mapa)

Kancelář Praha: Plynární 1617/10, Praha-7 Holešovice (mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: