Nabízené služby

Modernizace a bohemizace drážních vozidel

Bohemizace nebo-li počeštění obnáší doplnění vlakových zabezpečovačů a rychloměrů, které odpovídají normám, které je nezbytné splnit pro to, aby kolejové vozidlo mohlo jezdit po českých drahách. Na tyto úpravy pak navazují testovací jízdy, zkoušky a homologace jednotky pro ostrý provoz na drahách České republiky.

Konkrétně zakázku pro společnost Leo Express a jednotky Lint jsme bohemizovali výměnou sítí – kabely ÖLFLEX Train, zabudováním měničů pro nabíjení zařízení cestujících pod každou dvojlavici – 230 V+USB a samozřejmě instalací vlakového zabezpečovače a rychloměru MIREL.

Nad rámec bohemizace jsme pro tuto zakázku vytvořili nebo opravili stolky, područky, těsnění chladicí soustavy v oblasti topení, pomohli jsme se zabudováním zobrazovacího systému a přidali matné ochranné folie pro přepravu kol. Byli jsme také nápomocni ve vývazu podvozku i při úplném schválení provozuschopnosti v České republice. Na závěr jsme samozřejmě poskytli součinnost při údržbě vozidla pro vyjetí do ostrého provozu.

ČMŽO - elektronika s.r.o.

IČ: 29388902 / DIČ: CZ29388902

Sídlo: Kojetínská 3036/56, Přerov 750 02 (mapa)

Provozovna: Nádražní 551, Hranice 753 01 (mapa)

Kancelář Praha: Plynární 1617/10, Praha-7 Holešovice (mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: