ČMŽO - elektronika s.r.o.

O společnosti

Jsme rodinná firma zabývající se homologací, modernizací, bohemizací, renovacemi drážních vozidel a integrací zabezpečovacího systému ETCS (European Train Control System). Můžeme Vám také nabídnout servis vlakových zabezpečovačů, montážní práce, výrobu kabelových svazků dle vaší specifikace a služby spojené se strojní výrobou.

Dále se zabýváme vývojem, díky kterému dokážeme pružně reagovat na poptávku trhu.

Jsme ambiciózní společnost s tradicí. Důležitost precizně vykonané práce stavíme na první místo

Vznik ČMŽO – elektronika s.r.o. se datuje k 1.11.2011 a od té doby jsme dokázali náš tým rozšířit na 125 zaměstnanců. Zakládáme si na kvalifikaci a odbornosti našich zaměstnanců, což jsou také základní prvky úspěchů naši společnosti. Převážná většina administrativních pracovníků sídlí v Přerově, kde probíhá i výroba drobných vlastních výrobků. Realizace montážních zakázek a s tím spojená výroba probíhá v areálu v Hranicích.

Za dobu naší působnosti na trhu jsme dokázali získat důvěru národních i nadnárodních firem jako jsou např. ČD – Telematika a.s., Škoda Transportation a.s., GW Train Regio a.s., CZ LOKO, a.s., Bombardier Transportation GmbH nebo Siemens Mobility GmbH.

153

spokojených klientů

125

šťastných zaměstnanců

11

let na trhu

150

zástaveb ETCS

Navštivte nás v Přerově nebo si sjednejte schůzku v Praze

Sídlo naší firmy naleznete v Přerově, kde se nachází i vedení společnosti. Dále se s vámi můžeme potkat v kanceláři v Praze, kde je možné uspořádat jednání.

[BEZPEČNĚ A POHODLNĚ]

Naše motto [BEZPEČNĚ A POHODLNĚ] není jen prázdná fráze. Bezpečí a pohodlí všech pasažérů, našich zaměstnanců a také zákazníků je u nás na prvním místě. Díky důmyslnému systému kontroly kvality si za svým řešením na 100 % stojíme.

Nasedněte k nám a jezděte také [BEZPEČNĚ A POHODLNĚ].

ČMŽO - elektronika s.r.o.

IČ: 29388902 / DIČ: CZ29388902

Sídlo: Kojetínská 3036/56, Přerov 750 02 (mapa)

Provozovna: Nádražní 551, Hranice 753 01 (mapa)

Kancelář Praha: Plynární 1617/10, Praha-7 Holešovice (mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: