CDS PIKO

Univerzální řídicí systém

CDS PIKO je nejmenším modulem z nabídky samostatných univerzálních řídicích systémů a distribuovaných periferií společnosti ČMŽO-elektronika s.r.o. Modul je navržen pro pokrytí široké škály jednodušších aplikací. Mezi ně lze řadit například kontrola utažení ručních, ale i přímočinných pneumatických brzd, řízení stěračů, vícehladinové tlakové, napěťové nebo proudové spínače, ovládání vnějšího osvětlení vozidla dle návěstního předpisu „D1“, mazání okolků, rychlostní spínače atd.
Uvedené aplikace lze do modulu CDS piko implementovat samostatně, nebo je lze dle požadavku sdružovat s ohledem na počet vývodů vstupních signálů a spínačů. Kromě digitálních vstupů a spínačů, čítačových vstupů a analogových vstupů disponuje modul CDS piko i vlastními hodinami reálného času a vnitřní pamětí záznamů. To umožňuje realizovat takové aplikace, jako například čítače provozních hodin nebo sledování a zaznamenávání poruchových stavů. Moduly CDS piko lze vzájemně nebo se systémem nadřazeného řízení propojovat linkou CAN. Další periferie lze připojit přes rozhraní RS485/422.
Pro změnu nastavení a vyčítání provozních záznamů aplikace je každý modul vybaven rozhraním USB. K němu je možné standardním kabelem USB připojit přenosný počítač vybavený příslušným obslužným softwarem dané aplikace.

Zpět na výpis

ČMŽO - elektronika s.r.o.

IČ: 29388902 / DIČ: CZ29388902

Sídlo: Kojetínská 3036/56, Přerov 750 02 (mapa)

Provozovna: Nádražní 551, Hranice 753 01 (mapa)

Kancelář Praha: Plynární 1617/10, Praha-7 Holešovice (mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: