MVBC02

Komunikační rozhraní

Modul MVBC02 je komunikační rozhraní mezi palubní jednotkou systému ETCS (dále jen OBU) a regulátory vozidla. Jednotka OBU posílá do modulu MVBC02, prostřednictvím komunikační linky MVB, informace o okamžité a povolené rychlosti vozidla. Tyto informace jsou v reálném čase vyhodnocovány a je prováděn případný akční zásah do řídicích obvodů vozidla a nebo regulátoru rychlosti, ve kterém je automaticky omezována zadaná rychlost na rychlost povolenou.

Z regulátoru rychlosti modul MVBC02 odesílá zpětně do jednotky OBU informaci o hodnotě rychlosti zadané. Tato informace slouží k zobrazení na displeji DMI OBU.

Modul komunikačního převodníku s rozhraním pro ovládání automatického regulátoru rychlosti je vyroben v provedení hliníkové eloxované kazety o šíři 28HP typu „HF frame“ od výrobce Schroff. Uvnitř modulu je napájecí zdroj s filtrem, řídicí a komunikační rozhraní RS422/485, CAN a MVB.

Dále rozhraní umožňující ovládání regulátoru rychlosti. To tvoří analogová část komparátoru rychlostí a řídicí část s digitálními vstupy a elektronickými spínači. Samotný modul neobsahuje žádné ovládací prvky. Konfigurace je dána hardwarem přímo z výroby, popřípadě programově pomocí konstant. Indikace provozních stavů je zajištěna pomocí LED diod na čelním panelu modulu.

Zpět na výpis

ČMŽO - elektronika s.r.o.

IČ: 29388902 / DIČ: CZ29388902

Sídlo: Kojetínská 3036/56, Přerov 750 02 (mapa)

Provozovna: Nádražní 551, Hranice 753 01 (mapa)

Kancelář Praha: Plynární 1617/10, Praha-7 Holešovice (mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: