Projektantka / projektant elektro

Nástup možný od: 1.2.2023

Rozšiřujeme náš tým a proto hledáme právě Vás!

Aktuálně do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici projektant/ka elektro. Zaujala Vás tato pozice? Pojďte pracovat k nám!

Náplň práce:

  • Tvorba elektro projekční dokumentace, zástavby el. zařízení a vybavení drážních vozidel
  • Podílení se na hledání řešení nových projektů, diagnostika závad zapojení prototypů
  • Úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti při prototypování
  • Navrhování ucelených řešení
  • Možnost samostatného vedení projektů elektro
  • Komunikace se zákazníky
  • Podílení se na vývoji nových el. zařízení společnosti a jejich integrace do drážních vozidel
  • Práce v kanceláři i v terénu (obhlídka na vozidlech + podpora montážím)

Požadavky:

  • Minimální vzdělání SŠ nebo VŠ v oboru elektro
  • Vyhl. 50/78 Sb., minimálně § 6 s možností získání § 10
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Outlook, Word, Excel)
  • Znalost práce v programu Engineering Base výhodou (možnost zaučení)
  • Flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost, chuť dotahovat věci do konce
  • Znalost práce se SW elektro, praxe v oboru elektro výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem výhodou
  • Ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • Férové finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
  • Moderní kancelář
  • 5 týdnů dovolené
  • Bridge days
  • Možnost jazykových kurzů
  • Služební telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Pružná pracovní doba
  • Obědy na pracovišti
  • Půlroční odměny

Kontakt:

Mgr. Gabriela Rejman, personalni@cmzo-e.cz

Proč si vybrat ČMŽO-E?

Jsme perspektivní a stabilní firma, která má za sebou 10 let zkušeností v oboru elektrických zabezpečovacích zařízeních a renovacích kolejeových vozů. Disponujeme i vlastním vývojovým střediskem, kde se zabýváme vývojem a modernizací zabezpečovacích systémů.

Spolupracujeme s předními českými i zahraničními výrobci železniční techniky, kterým poskytujeme dodávky a instalaci našich zařízeních.

Jídelna v areálu

Bridge days

5 týdnů dovolené

Nápoje zdarma

Firemní akce

Půlroční odměny

Nevybrali jste si? Pošlete nám životopis na email personalni@cmzo-e.cz a pokusíme se najít vhodnou pozici i pro Vás.

ČMŽO - elektronika s.r.o.

IČ: 29388902 / DIČ: CZ29388902

Sídlo: Kojetínská 3036/56, Přerov 750 02 (mapa)

Provozovna: Nádražní 551, Hranice 753 01 (mapa)

Kancelář Praha: Plynární 1617/10, Praha-7 Holešovice (mapa)

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: